Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 61 × 51 cm |
| Model Number | 3608S |
| Style | Commercial Fryer |
| Material | aluminum |
| Function | Detachable Oil Container, Overheat Protection |
| Shape | SQUARE |
| Controlling Mode | Digital Control |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 2800w |
| Non-Stick Material | Ptfe |
| Brand Name | FUWODA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.