Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 59 × 35 × 48 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | YXDK-T8 |
| Style | Common Fryer |
| Shape | SQUARE |
| Controlling Mode | Manual Control / Mechanic Timer |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220 |
| Power (W) | 3000W |
| Non-Stick Material | Teflon |
| Brand Name | FUWODA |
| Origin | Mainland China |
| fryer capacity | 8L |
| material | stainless steel |
| function | automatic lift |
| dimension | 28*54*40cm |
| weight | 15kg |
Instock
There are no reviews yet.