Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 69 × 32 × 56 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | Commercial Fryer |
| Material | Carbon Steel |
| Function | Adjustable Thermostat Control, Detachable Oil Container, With Light Indicator, With Observation Window |
| Controlling Mode | Manual Control / Mechanic Timer |
| Certification | CE, UL |
| Voltage (V) | 110V, 220-240V/50-60Hz |
| Power (W) | 3KW |
| Non-Stick Material | – |
| Brand Name | HomeWIse |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.