Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 62 × 53 × 37 cm |
| Model Number | EH-24 |
| Style | Commercial Fryer |
| Material | Stainless steel |
| Function | With Observation Window, Adjustable Thermostat Control |
| Shape | SQUARE |
| Controlling Mode | Manual Control / Mechanic Timer |
| Certification | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 5000 |
| Non-Stick Material | Stainless steel |
| Brand Name | XEOLEO |
| Origin | Mainland China |
| Product size | 55*44*31CM |
| Weight | 10kg |
| Basket size | 14cm |
| Temperature | 60~200degree |
| Power | 2500W |
| Volume | 6L |
Instock
There are no reviews yet.