Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | Common Fryer |
| Material | aluminum, Aluminum |
| Function | Adjustable Thermostat Control, Non-Stick Cooking Surface |
| Shape | Round |
| Voltage (V) | 120V |
| Power (W) | 1500W |
| Non-Stick Material | Teflon |
| Brand Name | ZHUOYU |
| Origin | US(Origin) |
| Color | Black |
| Product Dimensions | 15.3"D x 10.5"W x 9.5"H |
| Item Weight | 5.7 Pounds |
| Wattage | 1500 watts |
| Oil Capacity | 8 Cups |
Instock
There are no reviews yet.