Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6.427 kg |
|---|---|
| Dimensions | 49 × 32 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | aluminum |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 500w |
| Non-Stick Material | Ptfe |
| Brand Name | acekool |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.