Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 15.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 62 × 56 × 44 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Detachable Oil Container |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | 500w |
| Non-Stick Material | Ptfe |
| Brand Name | VEVOR |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.