Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 43 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | BYD-35 |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 2000W |
| Body Material | STAINLESS STEEL |
| Function | Non-Stick Coating |
| Shape | Round |
| Lid Material | STAINLESS STEEL |
| Certification | CE, UL |
| Brand Name | PBOBP |
| Origin | Mainland China |
| Rated frequency: | 50Hz |
| Temperature range: | 0-300℃ |
| Dimensions: | 430*430*130mm |
| Pot diameter: | 40mm |
| Weight: | 8.3kg |
Instock
There are no reviews yet.