Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 120V |
| Power (W) | 1500W |
| Body Material | aluminum |
| Function | Non-Stick Coating |
| Shape | SQUARE |
| Lid Material | Tempered Glass |
| Brand Name | ZHUOYU |
| Origin | US(Origin) |
| Special Feature | Manual |
| Color | Black |
| Material | Nonstick |
| Product Dimensions | 11.98"D x 17.42"W x 4.4"H |
| Wattage | 1500 watts |
| Item Weight | 7.81 Pounds |
| Material Type Free | PTFE Free, PFOA Free |
Instock
There are no reviews yet.