Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | ZHUOYI |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Number of programs | 1-7 |
| Function | steam |
| Voltage | 220V |
| Power | 300W-600W |
| Certification | CE EU |
| Pot Bottom Material | Compound Bottom |
| Diameter | 22CM 26CM |
| Name | Electricity bake plate |
| Material | food grade PP shell |
| Food processor | grill |
| Kitchen Appliances | Multicooker |
| Cooking Appliances | appliances kitchen |
| frigideira eletrica | pan |
| electric multifunctional pot | Skillet nonstick |
| Feature 1 | multifunctional rice cooker |
| Feature 2 | cooking appliances |
| Feature 3 | pan |
| Feature 4 | kitchen appliances |
| Feature 5 | multifunctional pot |
| Feature 6 | frying pan |
| Feature 7 | multifunctional frying pan |
| Feature 8 | paellera |
| Feature 9 | Frying Pan |
| Support | , wholesale, Dropshipping |
Instock
There are no reviews yet.