Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 16 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | KJG-3455A |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1500w |
| Body Material | STAINLESS STEEL |
| Function | No coating, no sticking, Fried/deep fried/stir fried/baked/hotpot |
| Shape | Round |
| Lid Material | Tempered Glass |
| Certification | CE |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| Maximum capacity | 3.3L |
| Additional features | Prevent dry burning |
| style | Connected structure |
| Color classification | Diameter 34CM (depth 5.8cm) |
| control mode | Adjust temperature with a lever |
| Firepower regulation | Small fire, medium fire, large fire |
Instock
There are no reviews yet.