Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 17 × 40 cm |
| Model Number | DBC-C15E3 |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1500W |
| Function | Non-Stick Coating, Energy Saver |
| Shape | Round |
| Lid Material | Plastic |
| Certification | none |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.