Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 78 × 50 × 30 cm |
| Model Number | BS-820-1 |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 4200w |
| Body Material | STAINLESS STEEL |
| Function | Non-Stick Coating |
| Shape | SQUARE |
| Lid Material | STAINLESS STEEL |
| Certification | CB |
| Brand Name | YESOK |
| Origin | Mainland China |
| Name | electric griddle |
| Voltage | 220V |
| Power | 4.4KW |
| Weight | 28KG |
| Size | 78*50*30cm |
| Material | Stainless steel |
| Grill plate size | 728*370*8mm |
| Temperature range | 0-300℃ |
| Purpose | Frying |
| Frequency | 50HZ |
Instock
There are no reviews yet.