Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 70 × 55 cm |
| Body Material | STAINLESS STEEL |
| Function | Auto-Thermostat Control, Energy Saver, Non-Stick Coating |
| Lid Material | STAINLESS STEEL |
| Certification | CE |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Name | Fried dumpling machine |
| Model | EG-12 |
| Size | 300*600*450mm |
| Pan size | 210*320*50mm |
| Volt | 220v |
| Power | 3.2KW |
| Frequency | 50hz |
| Defects liabilty Period | 6 months |
| Packing size | wooden box |
| Net weight | 15KG |
Instock
There are no reviews yet.