Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 10 cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 600W |
| Body Material | Cast Iron |
| Function | Auto-Thermostat Control, Energy Saver, Non-Stick Coating |
| Certification | CE |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.