Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 120V |
| Power (W) | 1500W |
| Body Material | aluminum |
| Function | Non-Stick Coating |
| Shape | SQUARE |
| Lid Material | Tempered Glass |
| Brand Name | ZHUOYU |
| Origin | US(Origin) |
| Special Feature | Non Stick Coating, Cool Touch |
| Material | Aluminum |
| Product Dimensions | 112.12"D x 22.25"W x 8.5"H |
| Wattage | 1500 watts |
| Item Weight | 9 Pounds |
| Style | Skillet |
| Voltage | 120 |
Instock
There are no reviews yet.