Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Form | / |
| BJD/SD Attribute | Eyelash |
| Mfg Series Number | Lifestyle |
| Warning | just for dolls |
| Dimensions | 0.5/0.8/1 cm |
| Gender | Girls |
| Model Number | Doll Accessories |
| Type | Accessories |
| Material | Plush, Plush |
| Brand Name | SIRENXI |
| Certification | none |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Doll Accessories |
| Recommend Age | 14+y |
| Color | Black, Brown, Tawny |
| Length | 20CM |
| Feature 1 | Doll Eyelashes |
| Feature 2 | Eye Lash |
| Feature 3 | Toy DIY Accessories |
Instock
There are no reviews yet.