Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | ZiRunda |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Model | JK-505 |
| Province | Zhejiang province |
| Color classification | Dark green elegant pink |
| Heating board of electric toaster | Double side heating |
| Baking plate design | Non-suspension type |
| Baking pan type | Electric baking pan |
| Voltage | 220V |
| Item No. | JK-505 |
| operational approach | Mechanical |
| Caliber | 25cm and below |
| Type of intelligence | Intelligence is not supported. |
| Power | 1000W |
| Ovenware caliber | 23cm |
| Oven tray depth | 2.4cm |
| Plate removal form | Non-disassemble |
| Baking tray function | Pancake/pancake baking taiyaki |
Instock
There are no reviews yet.