Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 8 × 25 cm |
| Model Number | D087 |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 600W |
| Body Material | Other |
| Function | Non-Stick Coating |
| Shape | Round |
| Lid Material | Other |
| Certification | Other |
| Brand Name | Pink Bunny |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.