Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 12 × 20 cm |
| Model Number | K668 |
| Voltage (V) | 110~220V |
| Power (W) | 750W |
| Body Material | STAINLESS STEEL |
| Function | Non-Stick Coating |
| Shape | Round |
| Lid Material | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Heating method | Tube heating |
| Rated frequency | 50-60hz |
| Control mode | mechanical, mechanical |
Instock
There are no reviews yet.