Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 20 cm |
| Max Speed | 15H/KM |
| Warranty | one month |
| Model Number | MKZ-10A |
| Controller Mode | MODE2 |
| Flight Time | 15-20 minutes |
| Control Channels | 4 channels |
| Controller Battery | 2 *AA batteries (not included) |
| Remote Distance | 35-50M |
| Scale | 1:10 |
| Material | Plastic |
| Brand Name | OIMG |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Type | Motorcycle |
| Features | REMOTE CONTROL |
Instock
There are no reviews yet.