Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.586 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 66 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 120V |
| Power (W) | 1500W |
| Body Material | aluminum |
| Function | Non-Stick Coating |
| Certification | CE |
| Brand Name | OUIO |
| Origin | Mainland China |
| Product Dimensions | 13.5"D x 26.25"W x 2.5"H |
Instock
There are no reviews yet.