Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 19 × 35 cm |
| Brand Name | HUANJI |
| Origin | Mainland China |
| brand | LIVEN/LIREN |
| Model | LR-D3017S |
| function | Roasting, frying, and frying |
| texture of wood | aluminium alloy |
| producing area | Chinese mainland |
| province | Beijing |
| Prefecture and city | Beijing |
| Electric Cake Bell Heating Surface | Double sided heating |
| Panpan design | Suspended type |
| Type of cake pan | Electric Cake Bell |
| voltage | 220V |
| Production enterprises | Beijing Liren Technology Co., Ltd |
| Operation Method of Electric Cake Bell | Computer type |
| bore | 29cm (included) -31cm (included) |
| Intelligent type | Other Intelligence |
| power | 1500W |
| Baking sheet caliber | 30cm |
| Depth of baking tray | 2.5cm |
| Disassembly form of soldering plate | Single sided detachable |
| 3C certificate number | 2021010712409196 |
Instock
There are no reviews yet.