Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | none |
| Brand Name | PUXIL |
| Origin | Mainland China |
| Model: | Multi functional cooking pot |
| Electric heating | /hot pot function: stir fry, deep fry, pan fry, boil, stew, hot pot |
| Voltage; | 220V |
| Control mode: | mechanical |
| Style: | conjoined structure |
| Power: | 1500W |
| Capacity: | 6L |
Instock
There are no reviews yet.