Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 34 × 11 cm |
| Voltage (V) | 220 |
| Power (W) | 1200 |
| Brand Name | HUANJI |
| Origin | Mainland China, Chinese mainland |
| brand | AUX/AUX |
| Model | LA102-1 |
| texture of wood | aluminium alloy |
| Color classification | Upgraded pancake maker |
| Gross weight | 1.8kg |
| Type of lid | No lid |
| characteristic | Don't stick |
| Applicable object | Applicable to induction cookers |
| Pot diameter | 30cm |
Instock
There are no reviews yet.