Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 15 × 10 cm |
| Model Number | 589 |
| Voltage (V) | 220V |
| Body Material | aluminum |
| Shape | Round |
| Lid Material | aluminum |
| Certification | CB, CE, CSA |
| Brand Name | oein |
| Origin | Mainland China |
| Product category | Frying pan / pan |
| Application of cookstoves | be in common use |
| characteristic | Non-stick cookware |
| Depth | 12 |
| Product quality grade | qualified product |
| function | Frying pan |
| Product size | 32*12.5*8.5cm |
Instock
There are no reviews yet.