Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.52 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 18 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | CX-15B |
| Voltage (V) | 110V 220V |
| Power (W) | 450 |
| Body Material | STAINLESS STEEL |
| Shape | Round |
| Certification | CE |
| Brand Name | GIOIO |
| Origin | Mainland China |
| function | Fried eggs, fried steak |
| colour | yellow |
| Product Category | electric frying pan |
| rated voltage | 110V 220V |
| rated power | 450W |
| Rated frequency | 60Hz |
| material quality | Plastic+Stainless Steel |
| Product specifications | Single pot+wooden shovel |
| diameter | 16cm |
Instock
There are no reviews yet.