Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 710W |
| Brand Name | ZJMZYM |
| Origin | Mainland China |
| product name | multi functional four week electric grill |
| version | xyy-cdhb |
| material quality | medical stone |
| product code | JD0201 |
| type of pot lid | tempered glass cover |
| characteristic | low oil fume and non stick |
| applicable objects | gas electromagnetic stove universal |
| suitable for stoves | induction cooker |
Instock
There are no reviews yet.