Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 24 × 18 cm |
| Model Number | LF-S16 |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 450W-600W |
| Body Material | STAINLESS STEEL |
| Function | Non-Stick Coating |
| Shape | Round |
| Lid Material | Tempered Glass |
| Certification | CE |
| Brand Name | abay |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.