Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 23 × 23 cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 600W |
| Function | Energy Saver, Non-Stick Coating |
| Shape | Round |
| Lid Material | other |
| Certification | CE, 3C |
| Brand Name | siwenyeden |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.