Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 17 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | lithium battery |
| Certification | CE |
| Power Source | Electric |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Remote Distance | 10m |
| Controller Mode | MODE1, MODE2 |
| Flight Time | 10min |
| Control Channels | 4 channels |
| Material | Metal, Plastic |
| Type | Submarine |
| Features | REMOTE CONTROL |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Featured features | Diving biomimetic water spray remote control electric |
| Ability development | Hand eye coordination, Other ability development, Interactive toys, hearing, Parent-child communication, Interest cultivation |
Instock
There are no reviews yet.