Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 30 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | JC2828RQ865 |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1800W |
| Body Material | Cast Iron |
| Function | Auto-Thermostat Control, Energy Saver, Non-Stick Coating |
| Shape | SQUARE |
| Lid Material | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.