Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 59 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | FC-1110-A |
| Function | Non-Stick Coating |
| Shape | SQUARE |
| Material | aluminum |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1400W |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Name | Waffle oven |
| Model | FC-1110-A |
| Voltage | 220V 50Hz |
| Power | 1400W |
| Product number | JD1268B |
Instock
There are no reviews yet.