Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 73 × 47 × 32 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Waffle Maker |
| Function | Non-Stick Coating |
| Shape | SQUARE |
| Material | aluminum |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1200W |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Name | Racket Shape Waffle Maker |
| Model | NP-453 |
| Voltage | 110-220V/50HZ-60HZ |
| Power | 1200W |
| Product number | JD1712B |
Instock
There are no reviews yet.