Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 55 × 32 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Waffle Maker |
| Function | Non-Stick Coating |
| Shape | SQUARE |
| Material | aluminum |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 2.8KW |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Name | Electric pancake machine |
| Model | Single head |
| Voltage | 110V-220V/50-60Hz |
| Power | 2.8KW |
| Product number | JD2341B |
Instock
There are no reviews yet.