Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 19 × 34 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Electric Pizza Oven |
| Function | Energy Saver |
| Shape | SQUARE |
| Material | aluminum |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1000W |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Name | Electric Pizza Oven |
| Model | SK-08013 |
| Power | 1000W |
| Voltage | 220-240V 50Hz |
| Product number | JD0036E |
Instock
There are no reviews yet.