Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 40 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 500w |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Power | 1800W |
Instock
There are no reviews yet.