Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 × 80 × 70 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 3KW |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| place of origin | Chinese mainland |
| Type of cake pan | Pancake machine |
| place of purchase | Chinese mainland |
Instock
There are no reviews yet.