Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.451 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 24 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 2N4DBC-AUX-LA201 |
| Function | Auto-Thermostat Control, Energy Saver, Non-Stick Coating |
| Shape | Round |
| Material | Carbon Steel |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 800W |
| Brand Name | DMWD |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.