Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 39 × 27 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 4DBC-CH-JiaShen7cm |
| Function | Auto-Thermostat Control, Energy Saver, Non-Stick Coating |
| Shape | Round |
| Material | aluminum |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1950W |
| Brand Name | DMWD |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.