Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 31 × 21 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | MC-JKE2323ZQ |
| Shape | SQUARE |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 2000W |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| brand | Midea |
| Model | MC-JKE2323ZQ |
| Baking plate design | floating type |
| Operation method of electric cake bell | mechanical |
| Type of cake pan | Electric cake pan |
| Baking pan function | Grilled, grilled steak, steamed, pancakes/pancakes |
| Baking pan diameter | 23cm |
| function | Fried, fried |
| pan depth | 6.5cm |
| power | 2000W |
| heating surface | Double-sided heating |
| Disassembly form of branding plate | Inremovable |
| Color classification | green |
| 3C certificate number | 2023010712527677 |
| voltage | 220V |
Instock
There are no reviews yet.