Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 36 × 23 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 2N4DBC-MD-SM6020 |
| Function | Non-Stick Coating |
| Shape | SQUARE |
| Material | aluminum |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1400W |
| Brand Name | DMWD |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.