Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 45 × 28 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | RJ-9KE |
| Function | Non-Stick Coating |
| Shape | SQUARE |
| Material | Stainless steel, Stainless steel |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 4000W |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Model | RJ-9KE |
| Voltage | 220V/50Hz |
| Power | 4000W |
| Temperature control range | 50-300℃ |
| Product size | 313*372*135mm |
| Die aperture | 80mm |
| Power cord length | 1200mm |
| Product number | JD0314B |
Instock
There are no reviews yet.