Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 35 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 6V |
| Power (W) | 7w |
| Brand Name | HAOYUNMA, Hongtian |
| Origin | Mainland China |
| Showroom Location | None |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| Marketing Type | New Product 2024 |
| Warranty of core components | 1 Year |
| Core Components | PLC, Engine |
| Condition | New |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Voltage | 220V/50Hz |
| Power | 1.75KW |
| Weight | 10 KG, 10Kg |
| Dimension(L*W*H) | 410*305*240mm |
| Year | 2024 |
| Warranty | 1 Year |
| Key Selling Points | High Productivity |
| Product name | Waffle Making Machine |
| Dimension | 410*305*240 |
| Temperature range | 50-300 |
| Function | Baking Food Production |
| Service | OEM ODM Services |
| MOQ | 1 |
| Logo | Customized Logo Acceptable |
| Advantage | Easy Operation High Efficiency |
| Feature | Non-stick coating |
Instock
There are no reviews yet.