Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 55 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 50w |
| Brand Name | FGHGF |
| Origin | Mainland China |
| brand | Fuyake |
| Model | JBG1 |
| pop element | solid color |
| style | Chinese style |
| Is it covered? | No cover |
| place of origin | Chinese mainland |
| material | wrought iron |
| Applicable object | Gas stove is suitable |
| feature | Non-stick, uncoated |
| applicable scenario | commercial |
| Lid type | No lid |
| Applicable stove | General purpose for gas induction cooker |
| Color classification | Diameter 26 |
Instock
There are no reviews yet.