Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 23 × 23 cm |
| Shape | Round |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1000w |
| Brand Name | siwenyeden |
| Origin | Mainland China |
| function | Fried, fried, roasted, and boiled |
| Electric Cake Bell Heating Surface | single heating |
| Power | 1000W |
| Grill diameter | 29.5cm |
| Depth of baking tray | 3cm |
| Disassembly form of soldering plate | Not detachable |
| Voltage | 220v |
Instock
There are no reviews yet.