Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 20 cm |
| Model Number | ymy |
| Function | Non-Stick Coating |
| Shape | Round |
| Material | aluminum |
| Certification | none |
| Voltage (V) | 6V |
| Power (W) | 1w |
| Brand Name | KNCOKAR |
| Origin | Mainland China |
| Feature 1 | Non stick cooking pan |
| Feature 2 | Egg Pancake Steak Pan |
| Feature 3 | frying pan |
Instock
There are no reviews yet.