Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 23 × 23 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 110V-220V |
| Power (W) | 1200W |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| CCC certificate number | 2021180712023641 |
| brand | OTHER |
| model | See the description for details |
| Electric baking pan heating surface | Double sided heating |
| Cake type | Crepé machine |
| Electric cake pan operation mode | Computer-based |
| power | 1200.00W |
| Baking sheet caliber | 1cm |
| Baking pan depth | 1cm |
| Place of purchase | Chinese mainland |
| Disassembly form of soldering plate | Single sided detachable |
| Baking tray function | Fried and roasted others |
Instock
There are no reviews yet.