Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 50 × 40 cm |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | 1800W |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| brand | Other |
| model | 110V |
| function | Roast, fry, stir-fry, sear, fry, other /other. |
| after-sale service | Shop warranty |
| Color classification | Moranti beige |
| Electric baking pan heating surface | Heating on both sides |
| Solder plate design | Suspended |
| Bing Dang Type | Electric cake bowl |
| voltage | 100-240V universal |
| Operation Method of Electric Cake Bell | Mechanical |
| bore | 25cm and below |
| power | 1800W |
| Baking pan diameter | 24cm |
| Pan depth | 7cm |
| Procurement place | Chinese mainland |
| Dismantling form of the frying pan | Not detachable |
| Baking tray function | Pancake |
| Warranty period | 12 months |
| 3C certificate number | 2022010712472459 |
Instock
There are no reviews yet.