Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 45 × 24 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Gas Type/Electric Type |
| Function | Non-Stick Coating |
| Shape | SQUARE |
| Material | Other |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | Other |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.